Zdam maturę - Łomża
kursy maturalne i gimnazialne - Łomża

O nas

Najważniejszy jest uczeń

 

drzewko

Ta myśl przyświecała nam od początku. Czyli od 2005 roku. Właśnie wtedy zrodził się pomysł, by założyć w Łomży Centrum Edukacyjne „Logos". Główny cel?

Pomoc w nauce uczniom gimnazjów i liceów.

I tego trzymamy się do dziś.

 

Nasza firma „Logos" Centrum Edukacyjne (LCE) - pierwsza w Łomży, która organizowała

 kursy maturalne - rozpoczęła działalność rok później. W 2009 roku uruchomiliśmy kolejne oddziały - w Ostrołęce i Białymstoku.

 

Zajęcia z klimatem

Ważne jest, by nawiązać z uczniem odpowiednie relacje. Matury nie przeżywa przecież tylko on. Dla nas jest to równie istotna sprawa. Dlatego nie stosujemy zasady „belfer-maturzysta". Zależy nam na rodzinnych, sympatycznych i dżentelmeńskich relacjach.

Każdy, kto do nas przyjdzie może skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej. Po to, by przekonał się, czy aby na pewno spełniamy jego oczekiwania. A jeżeli wybierze nasze zajęcia, zapewnimy mu też bezpłatne materiały. Podczas kursu może również liczyć na kubek kawy, herbaty czy jabłko.

 


Każdego ucznia traktujemy indywidualnie

Dlatego też przygotowaliśmy ankiety, dzięki którym możemy poznać jego oczekiwania. Pierwszą wypełnia przed rozpoczęciem kursu, drugą - w trakcie zajęć. Trzecia przygotowywana jest na zakończenie kursu. Chcemy dowiedzieć 

się, czy aby na pewno spełniamy Twoje oczekiwania. Jeśli wskażesz nam minusy, to - możesz być pewni - nie zbagatelizujemy ich.

Raz w miesiącu każdy z uczniów otrzymuje też informację o postępach w nauce. Podobnie jak rodzice. Naszym zdaniem to konkretny dowód na to, w jaki sposób uczeń radzi sobie z przyswajaniem materiału.

I choć wierzymy, że maturę po naszych kursach zda każdy to, jeśli komuś powinie się noga, otrzyma zwrot kosztu kursu. Jest jeden warunek - uczestnictwo w 80 procentach zajęć.

 

Z nami nauczysz się uczyć

Pamiętamy, że nauka to nie tylko wkuwanie formułek i reguł. To też ciągłe motywowanie ucznia do pracy. Po to, by spełniły się jego marzenia. O dobrej szkole średniej, o dobrych studiach. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby każdego kursanta.

I to przynosi efekty. Jesteśmy dumni z tego, że wszyscy nasi uczniowie - a rokrocznie z naszych kursów korzysta trzysta osób - zdają maturę powyżej średniej wojewódzkiej. Postępy w nauce pomagają im osiągać prowadzący zajęcia najlepsi nauczyciele z Podlasia.

Dodatkowo nasze kursy współfinansowane ze środków unijnych wzbogacamy ćwiczeniami na koncentrację i szybsze zapamiętywanie przerobionych tematów oraz warsztatami psychospołecznymi.

 

Dyrektor/współwłasciciel LCE Jan Romańczuk


projekt i wykonanie: Kamikaze | Pozycjonowanie stron
Copyrights LCE LOGOS Centrum Edukacyjne Yan Ramanchuk
Kursy maturalne i gimnazjalne, zajęcia z matematyki, j. polskiego - Łomża, Ostrołęka, Białystok