Zdam maturę - Łomża
kursy maturalne i gimnazialne - Łomża

Plany na przyszłość

Nasze plany

 

Nie spoczywamy na laurach. Razem z naszymi partnerami chcemy cały czas pomagać maturzystom. Po to, by jak najlepiej poradzili sobie z egzaminem dojrzałości. Wsparcia naszych działań szukamy w programach unijnych.

 

Przygotowaliśmy kilka projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki finansowanego z Unii Europejskiej. Dzięki temu wsparciu uczniowie mogą korzystać bezpłatnie z naszych zajęć.

 

I tak, wraz z Centrum Promocji Podlasia w Białymstoku i Wyższą Szkołą Ekonomiczno-Społeczną w Ostrołęce złożyliśmy wnioski na dwuletnie projekty, w ramach których młodzież będzie mogła skorzystać z kursów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Przewidziane są również spotkania w oparciu o metodę Biofeedback (terapia polegająca na niwelowaniu u ucznia różnych dysfunkcji, m.in. dysleksji, dysortografii czy nadpobudliwości za pomocą zabawy). 

 

Uzupełnieniem zajęć dydaktycznych będą warsztaty trenujące umiejętności psychospołeczne przeprowadzone przez renomowanego polskiego psychologa biznesu Leszka Mellibrudę. W każdym z projektów będzie mogło wziąć udział ponad 90 osób.

 

Jesteśmy również otwarci na pomoc najbardziej potrzebującym. Dlatego z Caritas Diecezji Łomżyńskiej przygotowaliśmy projekt, który zakłada utworzenie świetlic środowiskowych. Wierzymy, że będą znakomitym miejscem, w których młodzież z rodzin potrzebujących wsparcia skorzysta z bezpłatnych zajęć merytorycznych wzbogaconych o elementy metody Biofeedback i warsztaty z psychologiem Leszkiem Mellibrudą.

 

Kolejny nasz partner to Urząd Gminy w Piątnicy, z którym również złożyliśmy wniosek na bezpłatne zajęcia przygotowujące do matury dla ponad 90 osób.


projekt i wykonanie: Kamikaze | Pozycjonowanie stron
Copyrights LCE LOGOS Centrum Edukacyjne Yan Ramanchuk
Kursy maturalne i gimnazjalne, zajęcia z matematyki, j. polskiego - Łomża, Ostrołęka, Białystok